Home 3 – Produkty

Produkty

Veškerá naše produkce je certifikovaná v bio kvalitě. Koupit se dá přímo u nás na farmě, zpracované výrobky přes e-shop na těchto stránkách nebo na odběrových místech v Brně. Na našich sociálních sítích se dozvíte o každé aktualitě.

Komunitou Podporované Zemědělství

Pěstujeme ne/tradiční zeleninu v certifikované BIO kvalitě a hýčkáme si svoje odběratele KPZ podílů v Brně a okolí Velkých Hostěrádek. Pokud chcete mí pravidelný přísun BIO zeleniny na talíři, neváhejte nás kontaktovat na renata.jandova@spjasan.cz nebo koukněte na náš e-shop.

Zpracované produkty

Vyrábíme džemy, povidla, sirupy, pomazánky, pesta, chutney z naší zeleniny, ovoce a bylin, které rostou na farmě nebo v okolních remízcích. Najdete je na našem e-shopu nebo v kamenných prodejnách v Brně a Olomouci.

 

Vejce

Od našich vynešených slepiček, které si nyní běhají po louce a přetahují se o žížaly. Zakoupit je můžete v bezobalovém obchodě Nasypsi v Brně na Úvoze.

Slepice

Kvasový chléb

Pečeme chleba různých kombinací a chutí z bio mouky od naší spřátelené firmy PRO-BIO. K zakoupení je na trzích, které rádi navštěvujeme.