Dýňové chutney

Je spousta zajímavých a chutných odrůd dýní, ale hokaido je zkrátka top. Slaďoučké chutney se výborně hodí k masu, ale také k sýrům, například k těm kozím. Anebo jen tak na kvalitní chleba, jako je třeba ten náš 🙂

Read More

Bazalkové pesto VEGAN

Tradiční bazalka janovská vyniká svou aromatickou chutí mezi ostatními bazalkami. A díky jejímu vysokému podílu má pesto výraznou a přesto jemně vyváženou chuť této oblíbené bylinky. Čistě rostlinná verze pro vegany!

Read More

Bazalkové pesto

Tradiční bazalka janovská vyniká svou aromatickou chutí mezi ostatními bazalkami. A díky jejímu vysokému podílu má pesto výraznou a přesto jemně vyváženou chuť této oblíbené bylinky.

Read More

Bezinkový sirup

Jó bezina, to je evergreen každé české domácnosti. Naše květy černého bezu jsou sbírány v okolních polních remízcích, kde se hospodaří ekologicky. S kapkou čerstvé citronové šťávy se nadřazuje nad ostatní bezové sirupy.

Read More

Šípkový sirup s rakytníkem

Leckdo ví, že šípek i rakytník jsou české superpotraviny velebohaté na vitamin C. Náš šípek obzvlášť, protože pochází z okolních remízků. A rakytník? Ten si pěstujeme na farmě a sirupu dodává svou typickou bonparovou příchuť. Zalitý studenou vodou osvěžuje, horkou vodou zahřívá při chladných zimních večerech.

Read More

Sirup Hokkaidó s pepřem a vanilkou

Dýně, jakožto podzimní zelenina, v kombinaci s pepřem, novým kořením, zázvorem, vanilkou a špetkou chilli. Také Vás polévá teplo už jen při té představě? Proto doporučujeme podávat zalitý horkou vodou, je úžasně prohřívací!

Read More

Obchodní podmínky

OBCHODNÍ PODMÍNKY Obchodní podmínky pro e-shop obchodní společnosti Sociálního podniku Jasan s.r.o. se sídlem Příkazy 75, 783 33 identifikační číslo: 08021805 společnost zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě, v oddílu C, knihovní vložce 78076 pro prodej zboží prostřednictvím on-line obchodu umístěného na internetové adrese www.spjasan.cz 1. ÚVODNÍ USTANOVENÍ 1.1. Tyto obchodní podmínky

Read More

Home 4 – Co je sociální podnik

Co je sociální podnik? Sociální podnik Jasan s.r.o. je ve své zakládací listině deklarován jako environmentální sociální podnik. Proto musí splňovat a zveřejňovat principy sociálního podnikání. Projekt byl podpořen MPSV Operační program Zaměstnanost pod reg.č.: CZ.03.2.60/0.0/0.0/17_129/0011792

Read More
1 2 3