Kysané zelí

Kvalitní domácí kysané zelí, ručně zpracované, nožně udusané. Nic mu nechybí ani nepřebývá.

K zakoupení pouze s osobním odběrem na farmě nebo při předání chleba.

Read More

Dýňové chutney

Je spousta zajímavých a chutných odrůd dýní, ale hokaido je zkrátka top. Slaďoučké chutney se výborně hodí k masu, ale také k sýrům, například k těm kozím. Anebo jen tak na kvalitní chleba, jako je třeba ten náš 🙂

Read More

Bazalkové pesto VEGAN

Tradiční bazalka janovská vyniká svou aromatickou chutí mezi ostatními bazalkami. A díky jejímu vysokému podílu má pesto výraznou a přesto jemně vyváženou chuť této oblíbené bylinky. Čistě rostlinná verze pro vegany!

Read More

Želé z růží

Růže s vinohradem jsou kamarádi. Vysazené růže v těsné blízkosti vinohradu signalizují houbové choroby a vinohrad na oplátku zase dává růžovému džemu plnou chuť, ze kterého na vás dýchne kus Francie. Jen pro opravdové fajnšmekry.

Read More

Bazalkové pesto

Tradiční bazalka janovská vyniká svou aromatickou chutí mezi ostatními bazalkami. A díky jejímu vysokému podílu má pesto výraznou a přesto jemně vyváženou chuť této oblíbené bylinky.

Read More

Bezinkový sirup

Jó bezina, to je evergreen každé české domácnosti. Naše květy černého bezu jsou sbírány v okolních polních remízcích, kde se hospodaří ekologicky. S kapkou čerstvé citronové šťávy se nadřazuje nad ostatní bezové sirupy.

Read More

Šípkový sirup s rakytníkem

Leckdo ví, že šípek i rakytník jsou české superpotraviny velebohaté na vitamin C. Náš šípek obzvlášť, protože pochází z okolních remízků. A rakytník? Ten si pěstujeme na farmě a sirupu dodává svou typickou bonparovou příchuť. Zalitý studenou vodou osvěžuje, horkou vodou zahřívá při chladných zimních večerech.

Read More

Sirup Hokkaidó s pepřem a vanilkou

Dýně, jakožto podzimní zelenina, v kombinaci s pepřem, novým kořením, zázvorem, vanilkou a špetkou chilli. Také Vás polévá teplo už jen při té představě? Proto doporučujeme podávat zalitý horkou vodou, je úžasně prohřívací!

Read More

Obchodní podmínky

OBCHODNÍ PODMÍNKY Obchodní podmínky pro e-shop obchodní společnosti Sociálního podniku Jasan s.r.o. se sídlem Příkazy 75, 783 33 identifikační číslo: 08021805 společnost zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě, v oddílu C, knihovní vložce 78076 pro prodej zboží prostřednictvím on-line obchodu umístěného na internetové adrese www.spjasan.cz 1. ÚVODNÍ USTANOVENÍ 1.1. Tyto obchodní podmínky

Read More
1 2 3